o twórcach

      ϟ Misao
24-letnia graficzka, mieszkająca na bardzo zimnym zadupiu w kraju nordyckim zwanym jak popularna wódka. Potrafi zmieniać zdanie co parę dni, jak to kobieta. Wyobraźnia nieograniczona, która czasem szkodzi - czasem pomaga. Uwielbia anime - Vampire Knight, Hellsing i Shakugan no Shana, Bleach, Amnesia. Słucha wszystkiego, choć jest wierna polskiemu Hunterowi. Uwielbia soul metal nie ważne jakiego zespołu - kieruje się tekstem, nie muzyką. No i kpop. Zmora ludzkości, a jaka przyjemna. Preferuje spokojne i ustatkowane życie. Czasem leniwa.
Kontakt:
mail: misao.kuchiki@gmail.com
twitter: https://twitter.com/lapseni
kanał yt: http://www.youtube.com/user/KuchikiM

      ♥ Shandie
Jedna z najmłodszych graficzek polskiej grafikosfery, tworząca w photoshopie cc od września 2014 roku. Mieszka w mieście zwanym dawniej Frankenstein. Kocha k-pop, j-rock i sam pop. To pierwsze najbardziej. Wierna fanka 2ne1 oraz BigBang. W wolnych chwilach, jak bardzo się nudzi ogląda anime. Zaczęła od Sailor Moon, na razie skończyła na Sailor Moon Crystal xD Seriale takie jak The Vampire Diaries, The Originals, Arrow, Flash za bardzo zamąciły jej w głowie. Zdecydowanie. To jak już seriale, to wspomnijmy o filmach. Avengers, X-Men, Transformers i ostatnio naszło ją na Gwiezdne Wojny :d Stara się być ambitna. Bardzo towarzyska. Ale potrafi też być wredna. Nienawidzi matmy.
Kontakt:
mail: shandie@wp.pl
gg: 49945448
kanał yt: https://www.youtube.com/channel/UC0Fcpln0FHk-KCUdQUFZmgw/videos

       † Sejzam
19-letnia graficzka, przyszła studentka, jedna z nowych osób grafikosfery, lecz przesiadująca w Photoshopie od roku 2009. Mieszka w mieście Radziwiłła, wiejącym nudą, często za sprawą absurdów sławnym na całą Polskę (nie, nie Sosnowiec). Człowiek wielbiący muzykę metalową, lecz tylko określone jego podgatunki, a żeby było ciekawiej Sejzem lubi też Adama Lamberta, który z metalem ma niewiele wspólnego. Poza grafiką interesuje się też rysunkiem i może Ci bardzo chętnie narysować na zamówienie realistyczny portret. A poza tym wszystkim lubi oglądać filmy, seriale, anime. Najbardziej horrory, thrillery i dramaty. Czasem czyta książki. Niestety cholernie leniwa i czasami złośliwa, bardzo łatwo się denerwuje i irytuje. Na przekór wszystkiemu lubi matmę i fizę.

Kontakt:
e-mail: Sezamxq@gmail.com
GG: 5491522
dA: Sezamxq, TrveSezam

       ♣ Fantazja
17-letnia graficzka, mieszkająca sobie w Łodzi (nie, nie w tej podwodnej). Na co dzień uczęszczająca do Technikum o profilu Technika Cyfrowych Procesów Graficznych. Grafiką interesuję się około trzech lat, zaczynała w Gimpie, ale jak większość grafików skończyła w Photoshopie. Fanka piłki nożnej - jej ulubionym klubem piłkarskim jest Barcelona (nawet kobieta wie co to spalony). W wolnych chwilach czyta książki, różnego rodzaju od młodzieżowych, aż po Grey'a, oraz ogląda seriale. Jej ulubiony to Teen Wolf oraz Pretty Little Liars, z filmów najbardziej lubi Więzień Labiryntu, Igrzyska Śmierci (2) i Jurassic World. Z muzyką bywa różnie, głównie słucha popu i rocka. Ulubionymi artystami, którzy podbili jej malutkie serduszko są: 5 Seconds of Summer, One Direction, Demi Lovato, Little Mix, Ariana Grande, Green Day, All Time Low, Fall out Boy i wielu innych. Większość jej 'cennego' czasu pochłania grafika, która jest nawet obowiązkowym przedmiotem w szkole ;-)

Kontakt:
e-mail: calpal1@wp.pl
gg: 53348097
da: pinaqolada

kredyty, czyli autorzy dodatków z których korzystam:
scatterflee, morrigan05, evey-v, terriblecrash, impressole, rosalaine, poolichoo, krypteriahg, so-ghislane, satellitealice, dafont, breatherain, photoshootbloger, shadowplay, picanta, yeonseb, doomslock, bdenstrophywife, raven-orlov, germanotgaga, liscaulfied, aranza, maybe-bec, whorrys, iconsaddiction, whiteowlsresources, expose42, indiamoon, abscenced, denoctem, alexshadowp, shantellee, jenniferartified, nyvelvet, blackyaisa, satellitealice, lotus, carllton, caudire, silvermedusa, scar, prettysmilex, blueshooddesings, unfaithful heaven

will be uptaded.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz