niedziela, 9 sierpnia 2015

121. noob shop

tucker ♥
Misao/ 
Ostatnimi czasy nie mam pomysły na to co tutaj pisać. Nie sądzę, żeby to kogokolwiek interesowało, ale cóż. Większość prac jest z wyzwań na forum... I to tyle w sumie..
^ z propozycji


Fantazja/

Ode mnie dzisiaj krótko i bardzo, bardzo mało. Uwierzcie mi, że jedyne o czym marzę to burza, i deszcz. Chcę mi się po prostu płakać przy tej pogodzie, nie mam na nic sił. Nie pomaga mi nawet zimne picie i chłodzenie się kostkami lodu ;-; Dlatego i prac jest bardzo mało, bo przy laptopie jestem może z godzinę dziennie?! Mam nadzieję, że mimo wszystko coś wam się spodoba :)
(nie pytajcie co mam z efektem 3d :D mega mi się podoba i to dlatego)


Pozdrawiam x

2 komentarze:

  1. Wow dziewczyny przechodzicie siebie. Wszystkie prace są na prawdę piękne, moim faworytem jest nagłówek Fantazji ten szary z żółtymi plamkami <3. Aż muszę zapytać jak robicie te nagłówki 3D? Chodzi mi głównie o ten ostatni z Harrym. Pozdrawiam i oby tak dalej, bo prace są na prawdę piękne ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeju *o* Ile pięknych prac ^^ Aż trudno wybrać faworyta :D Ale po długim namyśle został nim ostatni nagłówek Misao i pierwszy nagłówek Fantazji ♥♥ Po prostu boskie :)
    Pzdr:***

    OdpowiedzUsuń