niedziela, 14 czerwca 2015

114. Danger by day, but you’re evil in the night


Sezam/

Witajcie :3
Uh, co za pogoda. Wspaniała, nawet wyszłam przedwczoraj z domu, nawet. Do sklepu plastycznego po twardą gumkę, gdyż poprzednią gdzieś posiałam, a była mi konieczna do ukończenia rysunku. I jak często bywa, przepadłam do północy xD takie urozmaicenie, bo w sumie to zawsze siedzę w domu jakoś ;___; Przez to nie mogę się od kilku dni uwolnić od wokalu pana Lamberta. Agonia jakaś <3 
Zapraszam na notkę, bo i tak nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Miałam dodać jeszcze tekstury ale zostawiam je na notkę specjalną, ale daję Wam PSD do swoich nagłówków ;)


Koloryzacje:

>pobierz<

>pobierz<

>pobierz<


Nagłówki PSD:

>pobierz<

>pobierz<

>pobierz<

>pobierz<

>pobierz<
--------------

Shandie/ 

Hej, hej! No więc wróciłam z wycieczki. Było całkiem fajnie. Pokój był genialny, nie spodziewałam się takich 'luksusów' XD Oootrzymałam wyniki końcowe. Nie będę się chwalić, że najlepiej w szkole napisałam j.polski na 95%. Co by tu jeszcze.. jutro mam występy w szkole, strasznie się stresuję. Będę tańczyć razem z koleżankami.. boję się trochę, bo sama układałam choreografie. :x Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ;)


^ współpraca z Renfri ^

 
 
 
 
Miłego wieczoru! ;)Wiadomość tygodnia:
Selly zostaje w naszej załodze! Powitajcie ją serdecznie! :3

4 komentarze:

 1. Heh Sezam nie dziwie się, że się nie możesz oderwać od jego głosu gdzie akurat jego najnowsza piosenka jest świetna :)
  Co do prac to podoba mi się u ciebie sygnaturka pierwszy nagłówej i nagłówek z Adamem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czego on nie nagra i tak to jest świetne, bo kocham jego głos i nie mogę się od niego oderwać już z 6 ahahaha <3 pomimo tego, że słucham ogólni metalu :D
   Dziękuję bardzo ;)

   Usuń
 2. Sezam nagłówki przepiękne! Ciężko mi wybrać ulubieńca. Myślę że będzie to pierwszy nagłówek :) Sygnaturka też świetna ;)
  Shandie u ciebie najbardziej podobają mi się sygnaturki zwłaszcza pierwsza z GD :D I trzeci nagłówek :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń