niedziela, 11 stycznia 2015

082. bonfire heart

Rosesylla/
   Dzisiaj w sumie nie będę się jakoś szczególnie rozpisywać, bo mam trochę zniszczony humor. Wena mnie opuściła, co zapewne widać po moich dzisiejszych pracach. Przez to też nie wiem, czy ujrzycie coś ode mnie w następnym poście.
   Jeżeli jest coś, co wam się nie podoba w którejś z prac, to piszcie mi konkretnie co, bo to wtedy mi bardziej pomoże, niż samo napisanie, że mi nie wyszły. ;)


_ _ _
Azulmez/
   Hejka wszystkim! Jak tam powrót do szkoły po przerwie świątecznej? Jeśli chodzi o mnie to trudno mi się na nowo przyzwyczaić do szkoły. Tak długo do niej nie chodziłam, że na lekcjach w ogóle nie ogarniam co się dzieje. Swoją drogą, kiedy wcześniej szło się spać w godzinach 5-7, naprawdę ciężko jest się przestawić na odpowiedniejszą porę. Anyway, grafika. Cały tydzień włącznie z wolnymi dniami nie robiłam żadnej pracy graficznej. Dopiero w nocy z piątku i w sobotę udało mi się cokolwiek zrobić. No i z moich chęci wyszło co wyszło. Osobiście mogę powiedzieć, że z prac jestem bardzo dumna, naprawdę mi się podobają jak nigdy.
No i oczywiście zrobiłam speedart. Strasznie mi się to spodobało, zwłaszcza, że montowanie nagrania nie sprawia mi jakiejkolwiek trudności. Chętnie robiłabym coś takiego cały czas, o ile czas by mi na to pozwolił
i o ile chcecie to oczywiście oglądać:)


6 komentarzy:

 1. Rose, na co ty narzekasz? Prace są naprawdę świetne. :) Nie przeszkadza mi nawet linia na twarzy Amandy. Sygnaturki podobają mi się najbardziej, bo nagłówki wyglądają, jakby zasnęły. Takie nuudne. Dobre, ale bez porywu. I znowu sygnaturki Azulmez też super. W każdej notce podziwiam właśnie tę formę. No, ale jak jest co podziwiać... :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się drugi nagłówek rosesylli i nagłówek azulmez :) świetna robota dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prace są super. Najbardziej przykuły moją uwagę prace Azulmez. :D Pobieram paczkę stocków. ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Rosesylla: wcale nie widać, żeby wena Cię opuściła. Przez ten zły humor jesteś wobec siebie zbyt krytyczna :P Sygnatury są naprawdę fajne, najbardziej podoba mi się ta druga - jakieś eksperymenty? Z nagłówków moim ulubieńcem jest drugi. W tym pierwszym zmieniłabym kolor "Say: bo prawie go nie widać :) Głowa do góry :3

  Azulmez: powrót do codzienności był przykry :/ Na szczęście szybko weekend, w ciągu którego można było się pozbierać psychicznie :) Sygnatury jak zwykle najlepsze.

  Pozdrawiam serdecznie <3 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. ;)
   Jeśli jestem krytyczna, to nie przez zły humor. ;)
   Tak, eksperymenty podczas przemeblowywania. :D

   Buziaki! ;*

   Usuń